Google+

Blog Roku 2011

aktualizacja: 17.02.2012 r.

"Oscary" rozdane. Mi pozostaje cieszyć się z NOMINACJI. Tylko tyle, albo aż tyle. Przy tak dużej konkurencji już samo wyróżnienie przez jury jest dla mnie wielkim sukcesem, a udział w uroczystej Gali w Warszawie niezapomnianym przeżyciem. 
Gratuluję zwycięzcom !!!


Źródło: AKPA


aktualizacja: 19.01.2012 r.

Bardzo dziękuję za oddane głosy na mój blog w konkursie Blog Roku 2011.
 Dzięki Waszemu poparciu Wypad na WEEKEND znalazł się w pierwszej dziesiątce blogów w kategorii Podróże i szeroki świat i zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu - wyboru jury. 

Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Bardzo się cieszę, że podoba się Wam mój blog, który jest przez cały czas rozwijany a zamieszczane wskazówki są Wam pomocne.  

Początki bywają trudne...

Za namową przyjaciół postanowiłem wziąć udział w konkursie i wysłałem zgłoszenie. Zgłoszenie bloga rozpoczęło się pechowo. Zauważyłem, że w opisie zrobiłem literówkę. Powstała ona w wyniku szybkiej edycji owego opisu podczas zgłaszania bloga. Najgorsze jest to, że już nie można tego poprawić i opis pozostał z błędem gramatycznym. Mam nadzieję, że nie zniweczy to mojej ciężkiej całorocznej pracy na blogu i dostanę od Was kilka SMS-ów podczas głosowania ;)
Share on Google Plus

Autor: Wypad na WEEKEND

Wszelkie prawa zastrzeżone. All right reserved.
  Blogger Comment
  Facebook Comment

10 komentarze:

 1. Trzymam kciuki, po zagłosowaniu! Fajny blog powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marek, Dorota, Alicja, Ela - Dziękuję i również gratuluję przejścia do kolejnego etapu! Prowadzicie świetny blog i uwierzcie mi - nie myślę o Was jak o konkurencji. Życzę Wam jak najlepiej!

  Olivia i Mażena - Dziękuję !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULUJEMY!!! Ściskamy za Ciebie mocno kciuki za sukces na gali

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulujemy nominacji zasłużony

  http://ventanadefoto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło było poznać! Grunt, że Podkarpacie miało 2 na 3 przedstawicieli w finale. Może uda się w przyszłym roku. Pozdrawiam!

  Patryk
  Paragon z podróży

  OdpowiedzUsuń
 6. Witku, gratuluje nominacji :) Wypada mieć nadzieję, że w przyszłym roku - będzie lepiej. Rzeczywiście konkrencja jest olbrzymia, wszak turystyka i krajoznastwo, to coś, co nas dotyczy. Nie wszyscy turyści jednak fotografują, nie wszyscy prowadzą bloga a Ci co prowadzą, niekoniecznie robią ciekawe zdjęcia. Szczerze Życzę lepszego wyniku w następnej edycji konkursu i obiecuję, że nie przegapię głosowania :)
  Witku, pozdrawiam srdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie dodany po zatwierdzeniu. Proszę nie zamieszczać w komentarzach żadnych linków. Takie komentarze nie będą publikowane.