Google+

Oferta współpracy

Reklama 


Istnieje możliwość wykupienia reklamy na blogu w formie linków tekstowych oraz bannerów. Linki tekstowe można dodawać do istniejących już wpisów, przekierowując czytelnika do powiązanej tematycznie strony. Banner reklamowy może być umieszczony na stronie głównej, wtedy widoczny będzie również na wszystkich podstronach, lub może być umieszczony tylko na wybranych podstronach. Najefektywniej sprawdzają się bannery umieszczone na końcu popularnego wpisu, nawiązujące do jego treści.

Dla osób lub firm związanych z branżą turystyczną (noclegi, wycieczki):

Nie jestem zainteresowany wpisami sponsorowanymi w postaci gotowych tekstów. W moim blogu opisuję miejsca, w których byłem osobiście. W zamian za nocleg w pobliżu miejsc turystycznych lub udział w ciekawej wycieczce, z mojej strony mogę zaoferować:

  • dostarczenie materiałów w formie fotografii cyfrowej wraz z prawami do ich wykorzystywania w celu umieszczenia ich przez Państwa na własnej stronie internetowej lub katalogach do celów promocyjnych
  • umieszczenie logo/baneru reklamowego Państwa strony internetowej na mojej stronie głównej "Wypad na WEEKEND" 
  • umieszczenie Państwa materiałów promocyjnych na mojej stronie opisującej ciekawe miejsca 


Dla agencji reklamowych realizujących strategie marketingowe oparte o nowe media:

Chętnie nawiążę współpracę dotyczącą testowania i wyrażenia opinii dla produktów związanych z branżą turystyczną, motoryzacyjną i fotograficzną.
    Blogger Comment
    Facebook Comment