Google+

Oferta współpracy

W chwili obecnej prowadzenie bloga zostało zawieszone. Choć niektóre zamieszczone na blogu informacje mają charakter archiwalny,  to wciąż blog jest źródłem wielu cennych wskazówek, pomocnych opinii i autorskich zdjęć. Blog zajmuje mocną pozycję w wyszukiwarkach, więc w dalszym ciągu można zamieszczać reklamy na atrakcyjnych warunkach.


Reklama 

Istnieje możliwość wykupienia reklamy na blogu w formie linków tekstowych oraz bannerów. Linki tekstowe można dodawać do istniejących już wpisów, przekierowując czytelnika do powiązanej tematycznie strony. Banner reklamowy może być umieszczony na stronie głównej, wtedy widoczny będzie również na wszystkich podstronach, lub może być umieszczony tylko na wybranych podstronach. Najefektywniej sprawdzają się bannery umieszczone na końcu popularnego wpisu, nawiązujące do jego treści.

Dla osób lub firm związanych z branżą turystyczną (noclegi, wycieczki):

Nie jestem zainteresowany wpisami sponsorowanymi w postaci gotowych tekstów. W moim blogu opisuję miejsca, w których byłem osobiście. W zamian za nocleg w pobliżu miejsc turystycznych lub udział w ciekawej wycieczce, z mojej strony mogę zaoferować:

  • dostarczenie materiałów w formie fotografii cyfrowej wraz z prawami do ich wykorzystywania w celu umieszczenia ich przez Państwa na własnej stronie internetowej lub katalogach do celów promocyjnych
  • umieszczenie logo/baneru reklamowego Państwa strony internetowej na mojej stronie głównej "Wypad na WEEKEND" 
  • umieszczenie Państwa materiałów promocyjnych na mojej stronie opisującej ciekawe miejsca 


Dla agencji reklamowych realizujących strategie marketingowe oparte o nowe media:

Chętnie nawiążę współpracę dotyczącą testowania i wyrażenia opinii dla produktów związanych z branżą turystyczną, motoryzacyjną i fotograficzną.
    Blogger Comment
    Facebook Comment