Google+

Współpraca

Jeśli prowadzisz firmę związaną z branżą turystyczną (np. noclegi, wycieczki, przewozy osób) lub reprezentujesz agencję reklamową, zapoznaj się ze szczegółową ofertą współpracy.

Jeśli chcesz wykorzystać do celów komercyjnych zdjęcia mojego autorstwa zamieszczone w tym blogu lub moich galeriach, koniecznie się ze mną skontaktuj. W pozostałych przypadkach wszystkie fotografie udostępniam na zasadach licencji Creative Commons, czyli możesz kopiować, powielać i zamieszczać na stronach internetowych z zastrzeżeniem mojego autorstwa. Należy koniecznie zamieścić link zwrotny do mojego bloga: wypadnaweekend.blogspot.com. To samo dotyczy zamieszczonego tu tekstu, który jest wynikiem mojej czasem wielogodzinnej i wnikliwej pracy z wieloma publikacjami oraz własnych opinii i obserwacji. 

Jeśli prowadzisz stronę lub bloga o tematyce turystycznej i uważasz, że mój blog jest godny polecenia, oraz może stanowić uzupełnienie Twoich informacji, wklej na swoją stronę internetową jeden z poniższych banerów oraz poinformuj mnie o tym. Na pewno odwdzięczę się tym samym. Powyższa propozycja nie dotyczy stron i serwisów komercyjnych.

Moje banery i linki:
potrzebujesz inny rozmiar  - napisz


Baner jpg rozmiar 250 x 150


Baner jpg rozmiar 250 x 75
Link tekstowy

Wypad na WEEKEND - blog turystycznyBaner png rozmiar 184 x 64    Blogger Comment
    Facebook Comment